На вершині якості

Завдяки високій точності на кожному етапі роботи і майстерності своїх фахівців компанія «ВікноПлюс» пропонує не просто вікна, а комплекс технічних і дизайнерських рішень.

Якісні комплектуючі від відомих світових виробників: Veka, Winkhaus і професійний підхід до справи формують унікальну пропозицію для найвимогливіших клієнтів.

Автоматизований поріз скла та збірка склопакетів

У нас єдиний завод, який збирає склопакети повністю автоматизовано. На відео можете поглянути, як саме скло з максимальною точністю, камера у якій склопакет збирається в аргоновому середовищі на 95-96%. Завод гарантує, що у камерах між склом є концентрація аргону на 95%.

У інших заводів склопакет збирається ручним способом. Аргон заповнюється через клапани, (клапан впуску та клапан випуску). У такому варіанті концентрація аргону досягається не більше чим 60%. Аргоновий газ дуже важливий для зберігання тепла в приміщені. Чим вище концентрація тим менше втрачається тепло.

(аргон потрібний для зниження теплопровідності склопакетів – аргон набагато гірше проводить тепло, ніж повітря, завдяки чому втрати тепла у приміщенні низькі. У склопакета, не наповненого інертним газом, втрати на 40-60% вище, ніж у аргонового.)

Вікна та двері які дійсно відповідають зламостійкості RC2

Важлива інформація! 80% пограбувань приватних будинків відбувається через вікна, балконні і терасові двері.

Коли Ви вибираєте вікна та двері у компаніях, які Вам надають низьку вартість віконної та дверної продукції Ви свідомо спрощуєте проникнення грабіжників до Вашого будинку.

Наш завод Вікно Плюс забезпечує якісне армування для профілю, тому грабіжник не може з легкістю вигнути профіль та відкрити вікно чи двері. Також ми застосовуємо Європейські зламостійкі зацепи Winkhaus, що суттєво ускладнює проникнення. Компанія Winkhaus однією з перших запропонувала унікальне інноваційне рішення, що вже понад 10 років доводить свою незмінну ефективність на багатьох світових ринках: 8-гранну грибовидну цапфу і відповідний сталевий зачіп SBS. Тому наші конструкції максимально захищають Вас від проникнення грабіжників.