Способи оплати:

80% – 100% передоплата Вашого замовлення перед відправкою в виробництво. Ви можете оплатити готівкою або банківською картою.

Послуга доставки:

Компанія «ECO VEKA» надає послуги з доставки, а також розвантаження і підйому на поверх готової продукції по Києві та Київській області, а також Житомир, Чернігов, Біла Церква, Черкаси, Вінниця.

Наші переваги:

​​При доставці замовлення ми транспортуємо вироби на спеціально підготовленому транспорті. Щоб уникнути пошкоджень, всі вироби захищені спеціальною плівкою, а фурнітура та комплектуючі надійно упаковані в коробках. Ми доставляємо вироби безпосередньо до місця монтажу, Вам не потрібно переміщати вироби самостійно. Якщо в будинку відсутня вантажний ліфт, монтажники акуратно піднімуть вироби по сходах.

Вартість послуги:

Вартість доставки продукції по м. Київ – 600-1000 грн. Київська обл. – 1200-1500. Ціна вираховується по кількості продукції та маршруту руху. Вантажно-розвантажувальні роботи і підйом виробів на поверх (якщо є вантажний ліфт) входять в вартість доставки. 

У разі відсутності вантажного ліфта (або якщо вони не поміщається в ліфт) вартість підйому однієї конструкції за поверх складатиме 30 грн. Оплачується це додатково. Ручний підйом по сходах здійснюється не вище 21 поверху, так як конструкція має велику вагу.

Отримання товару:

При запуску заказу в виробництво Вам прийде SMS по Viber або ми зателефонуємо до Вас. Ми повідомимо орієнтовний день доставки та монтаж. За день до доставки Вам буде надіслано SMS з тимчасовим інтервалом доставки або ми зателефонуємо до Вас і повідомимо особисто. За годину до прибуття – дзвінок від служби доставки. До приїзду екіпажу Вам необхідно підготувати місце для розвантаження виробів і зберігання вікон до процесу монтажу. Для проведення розвантажувальних робіт клієнт зобов’язаний надати умови для розвантаження виробів. Забезпечити доступ машини до місця розвантаження не далі 50 метрів від під’їзду. Після остаточного розвантаження і підйому замовлення, співробітником ECO VEKA разом з приймаючою особою, проводиться повна звірка комплектуючих згідно товарно-транспортної накладної. Повторна доставка продукції є платною в разі, якщо клієнт, не попередив і заздалегідь не переніс день доставки по власним причинам.