Способи оплати:

100% передоплата Вашого замовлення перед відправкою в виробництво. Ви можете оплатити готівкою або банківською картою.

Послуга доставки:

Компанія «ECO VEKA» надає послуги з доставки, а також розвантаження і підйому на поверх готової продукції по Києві та Київській області.

Наші переваги:

​​При доставці замовлення ми транспортуємо вироби на спеціально підготовленому транспорті. Щоб уникнути пошкоджень, всі вироби захищені спеціальною плівкою, а фурнітура та комплектуючі надійно упаковані в коробках. Ми доставляємо вироби безпосередньо до місця монтажу, Вам не потрібно переміщати вироби самостійно. Якщо в будинку відсутня вантажний ліфт, монтажники акуратно піднімуть вироби по сходах.

Вартість послуги:

Компанія ECO VEKA по місту Київ, робить безкоштовну доставку, вантажно-розвантажувальні роботи і підйом виробів на поверх. Якщо замовлення доставки за межами Києва +35 грн/км.

У разі відсутності вантажного ліфта (або якщо вони не поміщається в ліфт) вартість підйому однієї конструкції за поверх складатиме 50 грн. Оплачується це додатково. Ручний підйом по сходах здійснюється не вище 21 поверху.

Отримання товару:

При запуску заказу в виробництво Вам прийде SMS по Viber з попередньо узгодженими з Вами датами доставки і монтажу. За день до доставки Вам буде надіслано SMS з тимчасовим інтервалом доставки замовлення. За годину до прибуття – дзвінок від  служби доставки. До приїзду екіпажу доставки Вам необхідно підготувати місце для розвантаження виробів і зберігання вікон до процесу монтажу. Для проведення розвантажувальних робіт клієнт зобов’язаний надати умови для розвантаження виробів. Забезпечити доступ машини до місця розвантаження не далі 50 метрів від під’їзду. Після остаточного розвантаження і підйому замовлення, співробітником ECO VEKA разом з приймаючою особою, проводиться повна звірка комплектуючих згідно товарно-транспортної накладної. Повторна доставка продукції є платною в разі, якщо клієнт, не попередив і заздалегідь не переніс день доставки по власним причинам. 

Замовити замір